За поредна година ученици от V ОУ „Христо Батев“ участваха в общински кръг на националната викторина по безопасност на движението „Да запазим децата на пътя“. Премериха сили и знания и доказаха, че достойното представяне е отговорност.

„Да запазим децата на пътя“