Националната викторина „Да запазим децата на пътя“
Учениците от V, VI и VII клас участваха в Националната викторина „Да запазим децата на пътя“. На проведения училищен кръг достойно се представиха и двата отбора.
Националната викторина „Да запазим децата на пътя“