На 09.02.26 г. учениците от IIа и IIб клас и техните учители бяха домакини на представители от Младежки център- Монтана. Те взеха участие в беседа и игри по повод Международния ден на безопасен интернет. Срещата беше интересна и полезна!
Международния ден на безопасен интернет
