ДИРЕКТОР

  • Вилма Георгиева Гергова

ЗАМЕСТНИК – ДИРЕКТОР, УЧЕБНА ДЕЙНОСТ

  • Мариана Александрова Димитрова
  • Ванюшка Владимирова Иванова – Педагогически съветник
  • Георги Асенов Фонин – Ръководител направление „Информационни и комуникационни технологии“
  • Марияна Ангелова Григорова – Старши учител, ресурсен

НАЧАЛЕН ЕТАП

  • Емилия Кръстева Каменова – Старши учител, начален етап
  • Ваня Тодорова Димитрова – Старши учител, начален етап
  • Мариела Иванова Кирилова – Старши учител, начален етап
  • Вася Димитрова Николова – Старши учител, начален етап
  • Албена Любомирова Георгиева – Старши учител, начален етап
  • Христо Ценов Иванов – Старши учител, начален етап
  • Татяна Иванова Първанова – Старши учител, начален етап
  • Таня Тодорова Ранчева – Старши учител, начален етап

УЧИТЕЛИ В ЦДО

  • Валерия Даниелова Виденова – Учител, начален етап
  • Цветанка Демиева Младенова – Старши учител, начален етап
  • Роза Георгиева Каменова – Старши учител, начален етап
  • Зоя Ангелова Лиданска – Старши учител, начален етап
  • Павлина Тонева Ангелова- Янчова – Учител, начален етап
  • Мария Илиева Лазарова – Учител, начален етап
  • Маргарита Илиева Лазарова – Учител, начален етап

ПРОГИМНАЗИАЛЕН ЕТАП

  • Татяна Захариева Езекиева – Старши учител, Български език и литература
  • Корнелия Петкова Рапонска – Старши учител, Английски език
  • Лена Георгиева Петрова – Главен учител, Руски език и Български език и литература
  • Борислава Димитрова Първанова – Старши учител, Математика
  • Иво Митов Филипов – Старши учител, География и икономика
  • Добри Димитров Иванов – Старши учител, История и цивилизация, Технологии и предприемачество
  • Десислава Стоянова Георгиева – Учител, Биология и здравно образование, физика и астрономия
  • Надежда Димитрова Симеонова – Учител, Физическа култура и спорт
  • Лилия Петрова Ангелова – Учител, Музика и немски език
  • Роберто Мирчов Павлов – Старши учител, Изобразително изкуство

АДМИНИСТРАТИВЕН   ПЕРСОНАЛ

  • Зоя Тодорова Вълкачовска – Главен счетоводител          
  • Татяна Сандова Сандова – Технически секретар
  • Пенка Иванова Шуркина – Касиер домакин